OMEGA24

 

Biuro Rachunkowe

 

Ubezpieczenia

 

 

księgowość Piaseczno

OMEGA24

Biuro rachunkowe

Ubezpieczenia

 

ul. Warszawska 21

05-500 Piaseczno

 

 

KONTAKT >

NNW szkolne

 

 

 

Ubezpieczenia szkolne NNW to całodobowa ochrona zdrowia i życia dzieci, młodzieży i studentów do 26 roku życia przez cały rok. Polisa sprawdzi się niezależnie od miejsca pobytu zarówno podczas zajęć w szkole jak i poza nią, na wycieczce szkolnej, w domu, wspólnym wyjeździe w góry czy nad morzem przez 24 godziny na dobę.

 

 

Zakres ubezpieczenia różni się w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego dlatego należy dopasować  go do potrzeb, aktywności i zajęć ubezpieczonej osoby (dziecka/ ucznia/ studenta.

 

 

Kupując polisę należy zwrócić uwagę:

-  na wysokość sumy ubezpieczenia - im wyższa suma tym większe świadczenia  otrzymamy za  uszczerbek na zdrowiu,

- czy polisa uwzględnia koszty leczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, koszty wizyt lekarskich, zabiegów ambulatoryjnych, operacji, odbudowy stomatologicznej, proces rehabilitacji, pobyt w szpitalu, koszty nabycia środków pomocniczych,

- czy w zakresie jest uwzględnione wyczynowe uprawianie sportu (jeżeli nasze dziecko taki sport uprawia).

 

Niektóre towarzystwa oferują dodatkową klauzulę odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym dla uczniów powyżej 13 roku życia i studentów czy studentów medycyny. Ubezpieczenie obejmuje odbywanie praktyk lub stażu zawodowego (np. Wiener, Compensa, Uniqa).  Koszt takiego ubezpieczenia jest niewielki (np. 16 zł  za sumę gwarancyjną 30 tys zł  w Uniqa) a może ustrzec od kłopotów finansowych np. w przypadku potrącenia  przez 13 latka jadącego rowerem - pieszego na chodniku który będzie wymagał kosztów leczenia.

 

Ubezpieczenie można rozrzerzyć  o HEJT w internecie.  To ubezpieczenie ochrony prawnej obejmujące następstwa naruszenia dobrego imienia lub prawa do prywatności w internecie, w tym w mediach społecznościowych.  

 

Jeżeli masz już polisę NNW sprawdź jej zakres. Jeżeli okaże się niewystarczający dokup drugą polisę online. Czasami warto zapłacić trochę więcej za szerszy zakres ochrony i wyższe sumy ubezpieczenia.

Nie znalazłeś ubezpieczenia NNW SZKOLNE? - zadzwoń

Wyczynowe uprawianie sportu w zakresie 

10% zniżki

z kartą dużej rodziny

Ochrona 24h na całym świecie
 

Ochrona 24h

Sprawdź  i kup ubezpieczenie szkolne

Zapytaj o ubezpieczenie

Zapytaj o ubezpieczenie