OMEGA24

 

Biuro Rachunkowe

 

Ubezpieczenia

 

 

księgowość Piaseczno

Ubezpieczenie od utraty dochodu i NNW

Zapytaj o ubezpieczenie

Ubezpieczenie od utraty dochodu Lloyd's  to ochrona, która  pozwoli Ci na zabezpieczenie płynności finansowej i bieżących zobowiązań, gdy stracisz zdolność do zarobkowania w następstwie chorób i wypadków.

 

 

Do kogo jest kierowana oferta?

 

Oferta kierowana jest dla wszystkich przedsiębiorców  (np. kosmetyczki, kierowcy, przedstawiciele handlowi, czy wykonujących wolny zawód: np. prawników, adwokatów, informatyków, księgowych, doradców podatkowych, notariusz, lekarzy, pielęgniarki, fizjoterapeuci, ratownicy medyczni itp.  Dobrze dobrana polisa zabezpieczy środki finansowe na spłatę stałych zobowiązań  np. rat kredytów, leasingów, czynszów i innych kosztów utrzymania. 

 

 

Zakres umowy dopasujesz do swoich potrzeb wybierając spośród dostępnych świadczeń oraz decydując, czy polisa obejmie wyłącznie niezdolność do pracy czy również następstwa nieszczęśliwych wypadków.

 

Co daje ta polisa?

 

  • Ubezpieczenie zapewni utrzymanie standardu życia, jeśli utracisz dochody w wyniku całkowitej okresowej lub trwałej niezdolności do pracy, na skutek choroby lub nieszczęśliwego wypadku.
  • Wypłatę nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie do 2 lat, lub kilku milionów złotych jednorazowo.
  • Zabezpieczenie finansowe bliskich nawet do 10 milionów złotych na skutek śmierci Ubezpieczonego w wypadku.
  • Wysokie wypłaty z tytułu inwalidztwa, adekwatne do jego uciążliwości, nawet gdy nie powoduje całkowitej niezdolności do pracy.
  • Wiele dodatkowych świadczeń: - pobyt w szpitalu - trwałe uszczerbki na zdrowiu - dostosowanie do życia w niepełnosprawności - koszty leczenia - koszty pogrzebu.

 

 

Polisę dopasujesz do własnych potrzeb: 

  • Zdecydujesz czy polisa obejmie tylko wypadki, czy także choroby.
  • Ustalasz sumę ubezpieczenia adekwatnie do zarobków i stanu majątkowego. Dla niezdolności czasowej świadczenie miesięczne, to nawet 65% średnich miesięcznych przychodów. Dla niezdolności trwałej lub śmierci, jednorazowe świadczenie do 10 krotności przychodów rocznych.
  • Ubezpieczając koszty dodatkowe związane z wypadkiem, np. koszty dostosowania do życia w niepełnosprawności aż do 200 tys. zł lub lekarstw i rehabilitacji do 10 tys. zł.

 

 

 Polisa zawierana jest na okres 12 miesięcy z możliwością jej kontynuacji na kolejny rok. Składka miesięczna  od  70 zł .

 

 

 

 

 

OMEGA24

Biuro rachunkowe

Ubezpieczenia

 

ul. Warszawska 21

05-500 Piaseczno

 

 

KONTAKT >